Om Alfred Berg

E-post: kundesenter.no@alfredberg.com
Telefon: 22 00 51 00

Alfred Berg Kapitalforvaltning AS
Støperigata 2, 0250 Oslo.
Postboks 1294
Vika 0250 Oslo

Ta kontakt med våre selgere – Institusjonelle kunder og distributører

Nils Andresen

Head of Sales

+47 909 87 272

nils.andresen@alfredberg.com

Eivind Hjelle

Client Relationship Manager

+47 916 32 377

eivind.hjelle@alfredberg.com

Kristoffer Sønnervik

Client Relationship Manager

+47 416 84 486

kristoffer.sonnervik@alfredberg.com

Jesper Nygaard

Client Relationship Manager

+47 916 32 330

jesper.nygaard@alfredberg.com

Tommy Hulsund

Client Relationship Manager

+47 95 06 07 70

tommy.hulsund@alfredberg.com

Sigmund Ruud

Client Relationship Manager

+47 48 00 00 58

sigmund.ruud@alfredberg.com

Ta kontakt med våre rådgivere – Direkte kunder

Philip Braathen

Client Relationship Manager

+47 92 35 59 96

philip.braathen@alfredberg.com

Christian H Grosch

Head of Advisory & Digital Services, Portfolio manager TAA

+47 91 63 23 51

christian.grosch@alfredberg.com

Alexander Hofsmoen

Client Relationship Manager

+47 913 34 473

alexander.hofsmoen@alfredberg.com