Om Alfred Berg

E-post: kundesenter.no@alfredberg.com
Telefon: +47 220 05 100

Alfred Berg Kapitalforvaltning AS

Norge
Støperigata 2, 0250 Oslo.
Postboks 1294
Vika 0250 Oslo

Sverige
Hovslagargatan 3
PO box 70447
107 25 Stockholm

Ta kontakt med våre kundeansvarlige for institusjonelle kunder og distributører

Nils Andresen

Head of Sales

+47 909 87 272

nils.andresen@alfredberg.com

Eivind Hjelle

Client Relationship Manager

+47 916 32 377

eivind.hjelle@alfredberg.com

Kristoffer Sønnervik

Client Relationship Manager

+47 416 84 486

kristoffer.sonnervik@alfredberg.com

Jesper Nygaard

Client Relationship Manager

+47 916 32 330

jesper.nygaard@alfredberg.com

Tommy Hulsund

Client Relationship Manager

+47 950 60 770

tommy.hulsund@alfredberg.com

Sigmund Ruud

Client Relationship Manager

+47 480 00 058

sigmund.ruud@alfredberg.com

Caroline Østby

Associate

+47 997 92 238

caroline.ostby@alfredberg.com

Ta kontakt med våre rådgivere – Direkte kunder

Philip Braathen

Client Relationship Manager

+47 923 55 996

philip.braathen@alfredberg.com

Christian H Grosch

Head of Advisory & Digital Services, Portfolio manager TAA

+47 916 32 351

christian.grosch@alfredberg.com

Alexander Hofsmoen

Client Relationship Manager

+47 913 34 473

alexander.hofsmoen@alfredberg.com

Martin Gisvold

Client Relationship Manager, Business Developer

+47 461 32 596

martin.gisvold@alfredberg.com

Ta kontakt med våre kundeansvarlige for institusjonelle kunder og distributører i Sverige

Rasmus Arnell

Head of Distribution Sales and Marketing

+46 73 140 68 27

rasmus.arnell@alfredberg.com