Oversikt over Tjuvholmen

Kontakt oss

Støperigata 2, 0250 Oslo
Postboks 1294
Vika 0250 Oslo

Ta kontakt med våre kundeansvarlige for institusjonelle kunder og distributører

Nils Andresen

Nils Andresen

Head of Sales

+47 909 87 272

nils.andresen@alfredberg.com

Eivind Hjelle

Eivind Hjelle

Director | External Distribution

+47 916 32 377

eivind.hjelle@alfredberg.com

Kristoffer Sønnervik

Kristoffer Sønnervik

Director | Institutional Clients

+47 416 84 486

kristoffer.sonnervik@alfredberg.com

Jesper Nygaard

Jesper Nygaard

Director | Institutional Clients

+47 916 32 330

jesper.nygaard@alfredberg.com

Bilde av Tommy Hulsund

Tommy Hulsund

Director | External Distribution

+47 950 60 770

tommy.hulsund@alfredberg.com

Sigmund Ruud smiler til kamera

Sigmund Ruud

Director | Institutional Clients

+47 480 00 058

sigmund.ruud@alfredberg.com

Caroline

Caroline Østby

Client Relationship Manager

+47 997 92 238

caroline.ostby@alfredberg.com

Ta kontakt med våre rådgivere – Aktiv formuesforvaltning

Martin Gisvold

Martin Gisvold

Director – Investment solutions & advisory

+47 461 32 596

martin.gisvold@alfredberg.com

Nils Wierli Nilsen

Director – Investment solutions & advisory

+47 48 10 16 03

nils.nilsen@alfredberg.com

Alexander Hofsmoen

Alexander Hofsmoen

Director – Investment solutions & advisory

+47 913 34 473

alexander.hofsmoen@alfredberg.com

Bilde av Christian Grosch

Christian H Grosch

Head of Investment solutions & advisory, Portfolio manager TAA

+47 916 32 351

christian.grosch@alfredberg.com

Ta kontakt med våre kundeansvarlige for institusjonelle kunder og distributører i Sverige

Tommy Mikelsen

Head of Institutional Sales

+46 70 16 54 771

tommy.mikelsen@alfredberg.com

Rasmus Arnell

Rasmus Arnell

Head of Distribution Sales and Marketing

+46 73 140 68 27

rasmus.arnell@alfredberg.com